vrh E – *09. 04. 2009 – Čiky & Kventy

Easton (1)EASTON PICCO Koryfej
pes, trikolor
CEA carrier
rodinný pes.
..
enolaENOLA GAY Koryfej
fena,trikolor
CEA carrier
rodinný pes
Epic (4)EPIC BLOW Koryfej
pes, bikolor
CEA carrier
rodinný pes.
Easter (10)A3Ch. EASTER ELFIE Koryfej
Klubový šampion práce

fena, bikolor
CEA carrier, MDR1 +/-
DKK 0/0, DLK 0/0, patella neg.
agility, sport. kynologie
chovná fena – vrh A Belfie
www
elenELEN DIEL Koryfej
fena, bikolor
CEA carrier, MDR1 +/-
DKK 0/0, DLK 0/0
agility, canisterapie
chovná fena – vrh A z Faustovy zahrádky
www


RODOKMEN / PEDIGREE

rodokmenKikina


Easton Picco „Tony“

Tony se odstěhoval kousek od Brna. Vše důležité do života ho učil jeho starší kamarád foxteriér. S paničkou se věnovali coursingu a procházkám.

Elen Diel „Elinka“

Elinka s paničkou Gabkou bydlí v Opavě, agilití spolu v kategorii A3 o sto šest a na kontě mají mnoho krásných běhů. Eli je nejen na parkuru velmi rychlá, mrštná a vnímavá (a taky pěkně uštěkaná, podobně jako Čikyna), energie a temperamentu má na rozdávání. Díky velké dávce empatie pomáhá lidem i při canisterapii.

Epic Blow „Frodo“

Frodo měl být novým členem smečky v Polsku. Bohužel se nehodil do chovu kvůli své malé velikosti a tak se musel odstěhovat ke známým své bývalé paničky.

A3Ch. Easter Elfie „Easy“

Easy kraluje společně se svým jorkšířím parťákem v Ústí nad Labem. Takový nenápadný skřítek, co moc rád potajmu vyžírá pamlsky návštěvám z kapes. Povahově je prostě milá – přátelská k lidem, psům i dětěm. S paničkou Péťou se věnují především agility a pěkně jim to spolu klape. V roce 2014 vyběhaly doživotní titul A3 Champion, v roce 2015 byla Easy klubovou vicemistryní ČR sheltií a na jaře 2016 přidaly ocenění res. CACAg. Okrajově se věnují i sportovní kynologii, Easy má složenou zkoušku ZZO.


17. 4. 2010 se v Herolticích potkala malá část „E“ rodinky. Babička Fuji, otec Kventy, máma Čiky a dcery Easter Elfie a Elen Diel.

IMGP0012IMGP0008


ZE ŽIVOTA ŠTĚŇÁTEK U NÁS / PUPPY DIARY

8 týdnů

6 týdnů

5 týdnů

4 týdny

3 týdny

2 týdny

9 dní

E-9dni (1)

POROD

E-1den (11)

Dne 9. dubna 2009 se narodila parta kominíků po Čikyně. Celkem 5 štěňátek – 2 bikolorní feny, 1 trikolorní fena, 1 bikolorní pes a 1 trikolorní pes.