vrh H – *04. 04. 2011 – Gina & Twist

IMGP5521HARRY POTTER Koryfej
pes, biblue
CEA CRD, MDR1 +/-
DKK 0/0
aktivní společník, chovný pes
osobní stránka
HERMIONE GRANGER KoryfejJCH.HERMIONE GRANGER Koryfej
fena, biblue
CEA CRD, MDR1 +/+
DKK 0/0, DLK 0/0, patella neg.
výstavy, chovná fena
pasení HWT

..

RODOKMEN

rodokmenTobik


Harry Potter „Tobík“

Tobík vůbec neměl zůstat u nás doma, od narození čekal na svou budoucí paničku, jenže když už byl nachystán k odběru, jeho panička si pro něj ne a ne přijet, byla samá výmluva a můj švagr Tomáš ho prostě miloval. A tak si Tobík našel svého páníčka sám a zůstal v rodině. Je chovným psem. Více se dozvíte na jeho osobní stránce.

Hermione Granger „Jessy“

Jessy odešla na Slovensko dělat společnost jednomu trikolornímu šeltiákovi. S páníčkem se věnovala výstavám a pasení oveček.

 


ZE ŽIVOTA ŠTĚŇÁTEK U NÁS

6 týdnů

5 týdnů

24 dní

19 dní

9 dní

POROD

4. dubna 2011 přišla na svět Ginuščina očekávaná štěňátka. Narodilo se jich více, ale bohužel byla maličká a slabá, krátce po porodu zemřela. Zůstal nám 1 biblue pejsek a 1 biblue fena.

H-1den

JAK TO BYLO S GINUŠKY PRVNÍM VRHEM

Všechno tenkrát bylo velmi hektické. Ginu jsem si přivezla domů skoro čtyřletou, štěňátka nikdy neměla. Po pár dnech u nás začala hárat. Její předchozí páníček říkal že hárá tak po 9-11 měsících, prostě nebylo, co řešit, pokud chci aby tato fena zasáhla do chovu, musím krýt a to nejpozději teď .-)). Jelikož Gina neměla, žádné vyšetření na CEA a ani o jejích rodičích nebylo nic známo, vybrala jsem jí pro jistotu CEA normal psa. Vybraný psem byl Hero Holmes Fort Fox. Tři dny jsme ho s Ginuškou ukecávali a že se Gina snažila, ale bohužel nešlo to. A tak jsem sebrala odvahu a riskla nakrýt jeho tatínkem. Čtvrtý den už by jsme stejně přijet nemohli, rozbilo se nám auto a poslední cestu jsme s Ginou jeli domů odtahovkou. Jó a taky bylo asi -20 pod nulou. Dopadlo to jak to dopadlo a máme z toho Tobíka a jeho mega šikovnou a krásnou sestřičku Hermionu.