Kammy Kazze Koryfej „KIKI“

aaIMGP1009*14.03.2013, CMKU/SHE/9168/13
– CHE, F3
– fena, bikolor, 36 cm
– chovná (Horní Počernice 2015, bonitační karta) / brood bitch
– chovatel: Magda Bílková
– majitel: Magda Bílková + Eva Segečová

ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY / HEALTH
– CEA/PRA/Kat. negativní, DOV negativní – 7 týdnů (MVDr. Lenská)
– CEA carrier  (po rodičích, by parentage)
– DKK 2/2 / HD C (07/2017, MVDr. Vomáčka)
– DLK 0/0 / ED 0 (07/2017, MVDr. Vomáčka)
– patelly 0/0 (06/2013, MVDr. Slabý)

 

 

RODOKMEN / PEDIGREE

rodokmenKikina


Více o Kiki / More about Kiki

Kiki se narodila u nás doma a měla to být pokračovatelka po Čiky, pro jejíhož otce Endyho mám velkou slabost a je mi moc líto, že po sobě nezanechal moc potomků. Původně měla štěkat u nás na dvoře, ale všechno se nějak zamotalo, a tak štěká v nedalékém Písku se svou paničkou Evou a trikolorkou Molly (Nice One! Koryfej). Potkáváme se často a Kiki se má skvěle. S paničkou i trochu trénují agility a určitě to někdy dopilují i na závodnickou úroveň.
Kiki was born in the second litter of Čiky, whose father Excellent Enigma is still my most favourite stud dog and it’s a pity there aren’t many puppies sired by him. At first, Kiki was meant to stay with us, but after some problems and complications, she moved to Písek to her new owner Eva and other sheltie from our kennel, Nice One! Koryfej. I meet her very often and she lives happily with her new family. She trains agility a little bit with her owner and I believe, that one day they will start to compete, too.

Kiki je ze skvělého spojení, které je jediné mnou opakované spojení. Její tatínek je skvělý pracant, klidnější a soustředěné povahy. Jeho geny si na rozevlátou a rychlou Čiky skvěle sedly a daly za vznik deseti (vrh K a vrh E) užasným šeltičkám.
Kikina je moc hodná šeltička, vyrovnaná, soustředěná, velmi poslušná a nic jí nerozhází a ničeho se nebojí, jen kdyby tak neštěkala. To podědila po mamince a její hlas je přímo vraždící .-)).
Kiki is from a great litter, which is the only litter I decided to repeat. Her father Kventy is a great working dog with a well-concentrated and more calm character, on the other hand Čiky is fast, indepent and very agile. And it all matches together, so they gave us ten amazing sheltie in the litters E and K. Kiki is very even-tempered, well-concentrated, obedient, brave and nothing can scare her. And she barks a lot, her voice is murderous. That’s the only part of inheritance from her mother, which is truly terrible.